| anonim_4396 a întrebat:

De curand a luat o pereche de blugi de la bershka marimea 36 dar am constatat ca s-au lasat mult la prima spalare, iar bonul sau eticheta nu le mai am sa ii schimb...ma gandeam daca ar fi posibil laughing))) sa ma duc in magazin si sa imi iau in cabina de proba aceeasi pereche marimea mai mica si sa raman imbracata cu ei si ii las in locu lor pe ceilalti. credei ca e posibil? chiar daca dau eticheta jos, nu piuie alarma?hee hee)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rockmeout a răspuns:

Ba da, alarma piuie, caci fiecare pereche de blugi ar trebui sa aiba aparatul ala din plasitc, pe care ti-l da jos doar la achitarea sumei.Nu cred ca e o idee buna.

| bobik91 a răspuns:

Ar trebui sa ajungi pe la jilava sau la gherla sincer...sau macar o scoala de corectie daca nu ai 18 ani.
Cele mai frumoase si mai noi tonuri de apel doar aici http://tonuri-apel.com

| Liviu a răspuns (pentru bobik91):

Chiar sunt frumuase, merita sa le luati
P.S Sunt MOKA!

| bobik91 a răspuns (pentru Liviu):

Mersi frumos. daca ai putea sa ma ajuti sa populez siteul sa afle lumea de el ar fi super