| Ralucutzaaa123 a întrebat:

De curand mi-am cumparat o tableta de Black Fryday si mi-am descarcat multe jocuri pe ea oare nu are nimic? (P.s tableta e de 8 gb)

7 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Depinde de unde le-ai descărcat. Dacă le-ai luat de pe site-uri neoficiale pot fi virusate.

| LanaDelRayFan a răspuns:

Sigur ca nu happy.

| Muhibbi a răspuns:

Nu.Doar ca de acum inainte uita-te pe App Store la Marime, sa vezi cat de mare e jocul. Daca un joc e peste 500 MB, e prea mare...Adica daca ai doar un joc de 500 MB e bine, dar daca iti iei 6, deja ai umplut 3 GB laughing Incearca sa cauti pana gasesti jocuri frumoase, nu foarte mari si care sa tina. Iti dau niste exemple: Asphalt 8(bine, acesta este FOARTE mare, 1, 5 GB), Clash Of Clans(e online), Temple Run, Angry Birds, Angry Gran, Subway Surfers...Bafta la gaming! tongue

| Ralucutzaaa123 explică (pentru Muhibbi):

Pai eu deja am avut instalat pe tableta Angry Birds

| BoOsSuUl07 a răspuns (pentru Ralucutzaaa123):

Puneti Subway Surfers NU E PREA MARE!

| SwaggGirlsMusic a răspuns:

Nu, nu are nimic.Dar daca iti plac foarte multe jocuri, te sfatuiesc sa iti iei jocurile care iti plac si sa se stergi pe cele care nu iti plac sau nu le mai folosesti des, si te mai sfatuiesc sa iti descarci un antivirus pe ea, ca sa iti arate ce aplicatii au virus, si ce nu, ca sa mearga cat mai rapid.
A, si nu lua aplicatii sau jocuri sau carti sau. intelegi tu, peste memoria tabletei, ti se poate strica

| BoOsSuUl07 a răspuns:

Depinde de pe site ai luat! Dar poate ai luate de pe siteuri aprobate!