| anonim_4396 a întrebat:

De curiozitate ati incercat vreodata sa falsificati un bilet de calatorie cu transportul in comun?

5 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Oau tu mai cumperi bilete? Acum astia nici nu mai controleaza laughing!

| anonim_4396 explică (pentru LalLyBoOmD):

Sincer da platesc tu nu?

| LalLyBoOmD a răspuns:

Pai nu platesc, niciodata nu au verificat laughing

| anonim_4396 explică (pentru LalLyBoOmD):

Ai incercat sa stergi vreodata data de pe bilet?

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde si de zona, la mine in municipiu te controleaza cand urci in autobuz in Brasov nu stiu, eu tin minte cand eram mic ca mergeam cu un bilet si nu il compostam, odata m-a prins contoloru si i-am zis ca am uitat sal compostez si a zis sa o fac data viitoare. Sau in alta ocazie era deja compostat si nu si-a dat seama ca era data veche.