| ralucaralu a întrebat:

De exemplu: Maria ii da invitatie de prietenie pe hi5 Ioanei pe 24 dec.Maria de atunci nu mai intra deloc si in 27 Ioana ii da accept. Este posibil ca pe hi5 sa scrie: Maria a adaugat astazi(27)la prieteni pe Ioana, chiar daca Maria nu a intrat in ziua respectiva? Sper ca m-ati inteles.

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Te-am inteles big grin
Da poate fi asa, si acest lucru este datorita faptului ca atunci Ioana i-a dat accept!
Pana nu ii da accept nu exista dovezi care sa le vada toata lumea.numai cand Ioana i-a dat accept apare ca Maria a adaugat-o.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Da, normal.