| anonim_4396 a întrebat:

De fiecare data cand prietenul meu vine pe la mine, ma simt super cu el, dar mereu dupa ce pleaca ma doare burta laughing de ce credeti? m-am tot gandit si eu si nu am niciun raspuns...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa sentimente ai atunci cind iubesti cu adevarat un baiat

3 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Daca faceti sex iti da de te rupelaughing
mergi cracanata apoi?

___

daca nu faceti poate esti emotionata

| aalleexx97_2872 a răspuns:

Lollaughingpoate iti e dor de el.dar nici nu iti dai seamalaughingacei "fluturasi in stomac"

| aalexalexutzualex92 a răspuns:

Dai funda la angel. asa e. ai emotii mari de aia, si cand venea prietena mea la mine la fel, dupa ce pleca ma lua o durere de stomac de muream. laughing