| GeoloveTwilight a întrebat:

De foarte mult timp imi doresc sa merg la Londra. Mama a spus ca vara asta o sa mergem in sfarsit. As vrea si eu insa sa stiu cat mai multe oferte all inclusiv(cazare, toate trei mesele, si avion). La hotel. Va rog puneti si suma totala de plata. Plz! fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| PamPamGoesGreen a răspuns:

Si eu vroiam sa merg intr'o excursie in londra.m-am interesat pentru o saptamana si la un hotel de 3 stele, bilet de avion dus-intors, bani de cheltuiala ieseam undeva la 800 euro.