| croissant a întrebat:

De la cate luni se oferă mărire de salariu?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa 2-3 ani, cand dovedesti ca ai experienta si esti buna in ceea ce faci.

| SaOCorectamPeVioleta a răspuns (pentru Violleta2022):

Poate unde lucrezi tu acolo sunt aia rai si nu iti dau marire de salariu decat dupa 3 ani, sau poate atat de mult ti-a luat tie sa demonstrez ca poti sa iti faci munca. Ce fail de raspuns. Hai ca am terminat pe azi cu fail-urile. Continuam marti.

| Violleta2022 a răspuns (pentru SaOCorectamPeVioleta):

Pai eu sunt propietarul firmei

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atunci cand meriti, cand vrea seful, are bani si considera ca e cazul.

| lpavel a răspuns:

Nu exista o regula pentru asta, totul depinde cum te intelegi cu angajatorul cand te angajeaza! daca nu a zis nimic, atunci marirea se va face cand vor fi scumpiri sau ca in cele mai multe cazuri nici atunci...

| anonim3247 a răspuns:

Depinde unde lucrezi

| anonim3247 a răspuns:

La patron când vede că vrei să pleci

| AdioTPU a răspuns:

Știu că după 3 luni.