| ajutorul3000 a întrebat:

De la cati ani ai voie sa stai pe scaunul din fata(la masina)?

9 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

! 2 ani, scumpete.

| maliyna a răspuns:

De la 14 ani

| Mary12 a răspuns:

Pai uni spun ca de la 14 ca sa ai buletin.dar asa era inainte, legislatiea s-a schimbat si daca ai 12 ani e de ajuns laughing eu stau in fata de la 10 ani love struck succes fundita?puppy dog eyes

| victoras13 a răspuns:

Daca nu ma insel de la 13 sau 14

| Soinlove a răspuns:

De la 12 ani daca esti insotit de adult/i. Poti chiar si de la 10, 11 ani. Dar de la 14 ani poti sa nu fii neaparat insotit de adult. big grin
Fundaa?puppy dog eyes

| CristY1412 a răspuns (pentru Soinlove):

Pai....Normal ca esti insotit de un adult ca cel care conduce are peste 18.

| izabelageorgiana a răspuns:

De la varsta de 14 ani. Odata cu buletinul vine si acest "drept".

| boranescu99 a răspuns:

Nici nu conteza! eu am 12 ani si stau de la 8 ani in fata!

| Arapalea_alexandru_1996 a răspuns:

De la 12
am surse sigure