| DunkelheitBu a întrebat:

De la cati ani e normal sa se excite o fata?

funda

Răspuns Câştigător
| mimiwewem a răspuns:

Hello.Pubertatea e la 16 ani. Atunci m-am excitat eu! Dacă tu te iei dupa alte răspunsuri, nu e treaba mea..Eu am zis din punctul meu de vedere

8 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

De la vârsta de pubertate.

Răspuns utilizator avertizat
| mimiwewem a răspuns (pentru bluebutterfly2013):

Hello.Pubertatea e la 16 ani. Atunci m-am excitat eu! Dacă tu te iei dupa alte răspunsuri, nu e treaba mea..Eu am zis din punctul meu de vedere

| st3fDub a răspuns:

Din momentul in care ma vede pe mine.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce-ai esti supraexcitata....si nu sti daca e bine...u de la cati ani crezi ca s-ar excita o fata logic..sau oricine

| DunkelheitBu explică (pentru anonim_4396):

Oricum eu am trecut de majorat stai chill laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DunkelheitBu):

In ce clasa esti?
Raspuns: Intre clasa a V-a si clasa a VIII-a (inclusiv)

asa zice pe oracolul tau...si tu spui ca ai trecut de majorat(daca nu l-ai facut la baza sau nu stiu ce sa zic)...frumos duduie..si apropo si eu sunt major(daca esti cu adevarat si u)winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Dupa majorat, in orice caz.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat