| 女明DongRi a întrebat:

De la ce magazine va cumparati haine?

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Bershka, pull & bear, zara, hugo boss (singura dintre firmele de fite care imi place)

6 răspunsuri:
| TokyoGirl a răspuns:

Accessorize,C&A,H&M,Koton,Motivi,Miss Sixty & Energie,New Yorker,Nissa,Oysho,Promod, Stradivarius, Zara,

| kajen4ever a răspuns:

Eu ma imbrac din rm.valcea.de la mister lee,nico still,magazinul copiilor, lolita, dovali si alte magazine pe care le intalnesc in cale.dar in niciun caz de la mall.il urasc.acolo sunt numai porcatii si pe deasupra mai sunt si scumpe.astea sunt magazinele.papa

| irinutza18 a răspuns (pentru kajen4ever):

Unde e lolita?

| Nobody_9820 a răspuns:

Zara,Oviesse, New Yorker...