| danyella12 a întrebat:

De la ce varsta cresc sanii mai mari asa?

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

De la 50 de ani in sus se mai lasa putinlaughing si devin mai maribig grin

| Daniella a răspuns:

Cred ca ai observat si tu ca unele pustoaice de 13-14 ani au sanii mari, deci nu este o regula la ce varsta cresc, sau daca cresc.Asta depinde de fiecare organism in parte, daca cresc la o varsta mai frageda sau cresc mai tarziu.

| claudiu89 a răspuns:

Incearca tinctura de marar, stimuleaza cresterea saniilor cica.

| ddoorrxxyy a răspuns:

Cred ca ai observat si tu ca unele pustoaice de 13-14 ani au sanii mari, deci nu este o regula la ce varsta cresc, sau daca cresc.Asta depinde de fiecare organism in parte, daca cresc la o varsta mai frageda sau cresc mai tarziu.Eu am o fata in clasa de la 12 ani are sani foarte mari sunt, decat doua fete din 18 care nu, au sani mari inresc au toate foarte mari

| Daniella a răspuns (pentru ddoorrxxyy):

Si trebuia sa imi continui tu raspunsul? happy Nu ai opinii proprii?

| ddoorrxxyy a răspuns (pentru Daniella):

Dac vrei sa stii nu am continuat ce ai spus u da big grinbig grinbig grin

| Daniella a răspuns (pentru ddoorrxxyy):

Ia uita-te mai bine,ai raspuns in continuarea meahappyAi dat copy paste, cuvant cu cuvanthee hee Daca atata poti, n-am ce-ti face.