| RalucaStefaniaMaria a întrebat:

De la ce varsta poti bea energizante? Am o prietena care are 11ani și bea Monster. Sunt mai mare decât ea. Sunt foarte pofticioasa si as vrea sa incerc. Dar sunt si foarte speriată pentru a nu avea reacții adverse pentru organismul meu. Astept raspunsurile voastre happy

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

Nu bea nu-ți face bine îți distruge inima și organismul o să-ți faci rău cu așa ceva monster redbul și toată celalalte energizante sunt Periculoase ați distruge sănătate Raluca eu zic sa nu bei alegerea este a ta dara o să-ți faci mult rău singur și ați pui sănătate in pericol ai grija de tine

2 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Multumesc Raluca ❤️

| Adry05 a răspuns:

N-ai ce reacții adverse să ai dacă bei ocazional și nu prea mult. dacă bei constant ajungi să ai palpitații