| Andrei666111 a întrebat:

De la ce vârstă se masturbează fetele?

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu există o vârstă anume.
Începând din perioada pubertății, atunci când organele reproducătoare încep să funcționeze. Și asta variază de la femeie la femeie.
Începând de la 13 ani, poate și mai devreme. Chiar și mai târziu de atât.

| Violleta2022 a răspuns:

Cam de pe la aceeasi varsta, cand incep si baietii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este o vrasta anume, plus ca unele fete nu fac asta poate deloc, pana cand ajung sa faca diverse astfel de lucruri cu partenerul lor.

Sper ca te-am lamurit. Numai bine! ^_^

| alexalx1234 a răspuns:

Fetele nu prea se masturbează. Ele de la 11-12 ani sunt deja sparte intre picioare.