| Angelo2040 a întrebat:

De multe ori ma simt sigur si am impresia ca prietena mea nu mai tine la mine cum tinea odata ..am nevoie de niste sfaturi..Cum sa-mi ridic moralu'?

Răspuns Câştigător
| macs3k a răspuns:

Discuta cu ea despre ce simti tu si incercati sa vedeti daca dragostea se stinge usor sau daca merita "reinviata". daca credeti ca inca merge relatia atunci cautati activitati care inainte va faceau placere, petreceti cat mai mult timp impreuna si cautati sa va faceti unul pe plac celuilalt

1 răspuns: