| keyheyleybey a întrebat:

De obicei ce faceti in timpul liber?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Desenez,fac portrete sau personaje din anime, cantareti.

| Cameliapantiru a răspuns:

Citesc, ascult muzica, merg la teatru, la opera, la concerte, vizionez filme, gatesc, ies la plimbare, imi vizitez prietenii, fotografiez, fac shopping, imi ingrijesc catelusa...

| puppetmaster a răspuns:

Ma uit la anime-uri, citesc manga si ascult multa muzica big grin

| TiniS a răspuns:

Ies afara, stau pe facebook, ask, TPU wattpad etc, ascult muzica, ma uit la filme, desenez si dorm big grin

| meryy11 a răspuns:

Ma uit la filme, ma duc in parc, la patinoar, stau pe facebook ma vad cu prieteni, ma duc la mol etc...