| liz_3757 a întrebat:

De pe ce site gasesc si eu sa cumpar un spray lacrimogen/paralizant pentru autoaparare? am mai comandat de pe spraylacrimogen.ro sau ceva de genul si nu mi-a venit comanda.
nu stiam ce categorie sa pun.

4 răspunsuri:
| analala a răspuns:

Vezi Aici http://dreduceri.cabanova.com/spray-paralizant-ieftine.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| ionutz9212 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/catalog/altele/articole-autoaparare.html
Vezi acolo printre licitatzi gasesti si spray pentru autoaparare dar trebuie creat cont ca sa cumperi... sper ca te-am ajutat.bafta!

| liz_3757 explică:

Nu stie nimeni?

| liz_3757 explică:

Pai nu prea imi convine de pe okazii ca trebuie sa am activitate blah blah + ca nu sunt din bucuresti si trebuie sa comand mai multe sprayuri, iar eu vreau doar unul.