| anonim_4396 a întrebat:

De pe o scara de la 1 la 10. Cat de singuri va considerati?

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

8 9

| SilentRain a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa zic, destul de singur, dar eu imi doresc asta. As zice 8 sau 9.

| nda a răspuns:

Avand in vedere ca cercul meu de prieteni e de fapt un punct si nu cerc, as spune ca 9.

| Petrovic a răspuns:

| Mada1920 a răspuns:

| NikFlorian a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10 aleg 10 pentru faptul ca stiu ca o sa mor intr-o zi, si pe o scara de la 1 la 10 aleg 4 pentru faptul ca nu o sa iau Bacalaureatul, siguranta omului depinde intodeauna de mediul intern sau extern la care este supus intr-o anumita durata de timp, atat cat este supus si fizic sau psihic.

| KanekiMalai a răspuns:

Da