| saidlaura a întrebat:

De unde pot descarca jocuri, melodii, teme pentru iphone 3g?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Chiar din telefonul tau! Ai o iconita APP STORE se numeste ->intra in ''app store'' si vezi ca ai o gramada de aplicatii programe (300.000) pe care le descarci gratis direct in telefon. Bafta! (iti trebuie conexiune internet->wireless)

| Noname4love a răspuns:

Pai pe: www.mobile9.com
Intri pe site, dai la phones si scrii numele tellu`lui tau si dai,, enter''...si acolo gasesti jocuri,melodii, teme, poze.detoate...succes.Funditza