| briana a întrebat:

De unde pot descarca Microsoft Word 2007?

Răspuns Câştigător
| Alexsiatit a răspuns:

Word-ul este o particica din "Microsoft Office" si intr-un sistem de operare se instaleaza, nu se copiaza. Office-ul trebuie sa aiba serial number-ul (la instalare) si se numeste LICENTA. Poti instala si un CD piratat al Office 2003, 2007 sau chiar 2010, dar ca sa-l primesti prin posta electronica se foloseste "Transfer.ro" (este prea mare ca sa-ncapa ca atasament al unui emaill.(un CD aproape plin)
Alexsiatat

2 răspunsuri:
| SmeagolCelMare a răspuns:

Ti-as putea da link sa descarci 2010 plus activator, dar nu vreau. Cumpara-tibig grin FUNDA