| Cupcake666 a întrebat:

De unde pot face rost de niste poze cu: o fata plangand dupa un tip (tip mort) laughing adica ea sa fie trista in poze si din cand in cand in funadl sa apara si el ( poze mai... O.o emo )
sa nu credeti ca sunt vreo emoista di aceea care se taie pe vene rolling on the floor nup
vreau doar niste astfel de poze pentru o poveste pe care o scriu pe facebook big grin merci anticipat :*

2 răspunsuri:
| Xenia16 a răspuns:

Pai de pe google imagini

| Cupcake666 explică (pentru Xenia16):

Poii am cautat dar subiectul e putin mai ciudatel si nu am gasit mai nimic din ce imi trebuie sad big grin