| NYØ2002 a întrebat:

De unde pot face rostul de niste haine smechere(rebel).Mie puma, adidas nu imi plac

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hollister sau superdry.

| Andreeush a răspuns:

Caută în mall.

| ywar a răspuns:

Dragonu Rosu, este haine marfa de marfa pentru ba eti foarte m ij to.

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Gucci,supreme sau second hand

| Anonim53220 a răspuns:

Daca vrei sa fi mai "bad boy" sa zic (ceea ce nu e rau sa nu fii un pampalau) conteaza si comportamentul mult, incearca New Yorker, pentru minece foarte bine

| SomkidApple a răspuns:

Ești din 1999? Nu trebuie sa fi șmecher, trebuie doar sa fi asortat caută pe internet casual man outfit și încearcă să le reproduci cu haine din magazine, internet nimic extravagant