| Nuregretnimic16 a întrebat:

De unde pot lua pastila de a doua zi? De la farmacie? Mi o vinde daca nu am 18 ani? (Am 16)

6 răspunsuri:
| Marius_Pîrvulescu_2000 a răspuns:

Prietene, ai 16 ani si faci sex neprotejat? Nu te-ai gandit la consecinte? Du-te la farmacie si cumpara una, nu cred ca iti zice ceva.

| melodrama a răspuns (pentru Marius_Pîrvulescu_2000):

Manca-ti-as. Barbatul sau femeia ia pastila de a doua zi?

| Marius_Pîrvulescu_2000 a răspuns (pentru melodrama):

Femeia, dar si ea cat de imbecila a fost sa faca o asemenea prostie?
PS:Nu mi-ai dat seama ca este fata, am crezut ca este iubitul ei si ca vrea sa o cumpere el

| melodrama a răspuns (pentru Marius_Pîrvulescu_2000):

Nu mai ma surprinde nimic...

| Nuregretnimic16 explică (pentru melodrama):

Sunt fata, inca nu am făcut o cu prietenul meu dar vreau sa o fac si vreau sa am pastila cumparata. De aia am intrebat daca mi o vinde fara sa am 18 ani

| Marius_Pîrvulescu_2000 a răspuns (pentru Nuregretnimic16):

De prezervative nu ai auzit?