| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa Downloadez photo instrument gratis si sa mearga?
Am si o problema cu calculatorul dupa ce mi se incarca in calculator daca apas sa deschid programul downloadat zice ca windowsul nu poate deshide acest fisier, cale etc!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Photoinstrument v 4.8 Build 489 -> Vezi mesaj privat! Bafta!

neluL
| neluL a răspuns:

De fapt nu pot sa-l trim pri mesaj ->schimba setarile la mesaje! NU se mai pot posta linkuri de download pe TPU (au intrat intr-un program impotriva pirateriei) asa ca sunt nevoit sa-ti trimit mesaj privat.

| wolder a răspuns (pentru neluL):

Gata! Trimite-mi acum!