| Arrr a întrebat:

De unde pot sa imi cumpar pantofii astia (modelu asta). NU as vrea de pe net, vreau sa ii probez eu, pentru ca port 35 si vreau sa fiu sigura ca imi sunt buni. ce magazine stiti in Bucuresti si ce preturi au?
Astia sunt pantofi: http://www.ceimaifrumosipantofi.ro/cumpara/giuseppe-lant -s-7735456

1 răspuns:
| ForYouBaby a răspuns:

In mall fi sigura ca gaseti preturile sunt de la 100 lei in sus happy depinde ce model iti iei aia pe care iai postat tu mai sus in mall sunt mai scumpi decat pe internet happy dar nu cu foarte mult in plus happy sper ca te-am ajutat cat de cat happy O zi buna happy