| Kamelia125 a întrebat:

De unde sa -mi reglez webu` sa vada mai clar si culorile sa fie mai intense?happy
pleaseee
>funda:"

1 răspuns:
| Aidutz a răspuns:

Buna!:* Dai sus in lista de mess, la:Messenger si iti apare la al 12-lea randtonguereferences.Dai click si te uiti la ista din stanga, penultimul rand:Webcam.Sus in partea dreapta sunt 2 casute dai pe:Camera Settings->Face Tracking il bifezi si dupa dai click pe Steam Property la Low Light si bifezi.Dai OK si gata.Pup:*