| gohsty a întrebat:

De unde v-ati luat rochia de banchet de clasa a8a? Eu am 1.65 sunt slaba cu parul saten si ondulat si ochii caprui. Tenul e creol dar spre deschisbig grin! Am banchetul in 2 saptamana:*

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Bine.

| gohsty explică (pentru Musique):

Ce bine?laughing E un magazin numit Bine?laughing

| gohsty explică:

Pai asta ma intereseaza..cam in ce mall, in ce magazin ca nu pot sa le iau pe toate la rand

| Daliaaa a răspuns (pentru gohsty):

Sincer si eu am cautat prin malluri rochia pentru banchet si nu am gasit ceva care sa imi placa, dar cauta in Bershka de acolo si-a luat colega mea de banca rochia sau incearca in Victoria acolo chiar au rochii dragute ce-i drept si preturile pe masura

| gohsty explică (pentru Daliaaa):

Mersiiibig grin:*

| Daliaaa a răspuns (pentru gohsty):

Cu placere ma bucur ca ti-am fost de ajutor

| HappyYoyo a răspuns:

Depinde cât vrei să dai pe ea. dă o fugă până în mol și uite-te ce model preferi și întreabă părinții câți bani sunt dispuși să investească. Cu siguranță vei găsi ceva care să îți placă la un preț bun. happy

| Daliaaa a răspuns:

Buna, eu mi-am luat rochia de la un targ de primavar dar am vazut rochii frumoase si in Sir