| Analis a întrebat:

De vreo 1 sap vb cu fostul meu pe camera si mesaje dar nu știu dacă ma place, adică mereu bate apropouri despre cum ar vrea sa fim impreuna si chestii, dar nu spune nimic, tace.Cum as putea sa imi dau seama dacă ma place fara sa îl întreb direct ca sa nu ma fac de kk?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să-i dai de înțeles că și tu ai vrea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si cum bate apropouri cavrea sa fiti impreuna si chestii, daca tace? :/

Pai daca vorbesti cu fostul tau... este clar ca te place.

| Andreeush a răspuns:

Virtual nu prea ai cum sa iti dai seama daca nu il intrebi, daca ar fi sa va intalniti fata in fata ar fi altceva.