| anonim_4396 a întrebat:

De ziua mea as vrea sa dau o petrecere in pijama dar si cu baieti.Ma intrebam daca mi-ati putea sugera cateva activitati pe care le-am putea face sa la placa tuturor si sa nu se plictiseasca nimeni.Sunt in clasa 7-a si ziua mea de nastere este in primavara.

La cele mai bune idei

4 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

mai bine dai o petrecere fara pijamale

| AlinaFilip99 a răspuns:

Eu spun ca ar fi tare sa jucati invarte sticla! Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faceti sex

| laurux a răspuns:

Pai eu am facut o petrecere de curand la mine acasa si au fost si cativa baieti. Sunt tot in a 7a si ne.am distrat eu zic sa va juktsi remii pe porunci, chemz pe perechi [cel mai distractiv], popa prostu` iar e un joc distractiv, priviti un film de groaza de ex noi am privit the grudge 4, adevar sau provocare mai puteti, europolis, monopoli ...La mine baieti au plecat pe la 3-4 dimi fiindca stateau aproape iar noi fetele ne.am facut de kp pana la 8 jumate dimineata :d
sper ca te.am ajutat succes:*
Funda?batting eyelashes