| Autumnleaves7 a întrebat:

Dece arat mai naspa intr-o oglindă dintr-un magazin decat una de acasă (baie ex)? Acasa arat super-genial iar afară numai sunt asa de multumit.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trecem peste faptul ca toate oglinzile comploteaza asupra ta, stii ce se intampla cand iesi din casa?

freza iti e stricata de vant, tenul se usuca sau se ingrasa pe scurt ti se schimba infatisarea

| ywar a răspuns:

Mitul lui Narcis! da pentru tine e prea subtila treaba, degeaba imi racesc gura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se mai intampla. Oglinzile difera; unele te pot arata mai slab/a, mai inalt/a, mai gras/a, mai scund/a. Iar tu, te-ai obisnuit cu imaginea pe care ti-o ofera oglinda de acasa.

Răspuns utilizator avertizat
| jaqen a răspuns:

E lumina de vina.