| Anne988 a întrebat:

Dece cand incerc sa ma joc The Sims Social pe facebook, nu imi merge adica se incarca pana la 100% iar apoi ramane asa, nu incepe jocul? Pls rasp repede dau funda+vot la fiecare rasp:* Multumesc mult!:*

2 răspunsuri:
| MariaHorran a răspuns:

Pai, l-au inchis! Stii de ce? Erau multe heck-uri :/... Imi pare si mie rau. Mi-e imi da un link in care scrie ca il vor pune din nou pe facebook pe 14 aprilie.

Funda? big grin

| Ana_Sbingu_1996 a răspuns:

Ai eroare asa am avut si eu ori ai virusi ori nu mege ceva bine! funda?