| anonim_4396 a întrebat:

Deci...30 de minute pe banda de dimineata+30 seara, + 50 abdomene, extensii dimineata, 50 seara. Mic dejun-iaurt, pranz-salata ori piept de pui ori rosii cu branza, seara-nimic, in restul zilei apa + niste fructe.
Timp de 2 saptamani cam cat as putea da jos respectand strict ce am spus mai sus?

1 răspuns:
| berelahalba a răspuns:

Hai ma ca nu trebuie sa fi atat de strict, sfatul meu este sa alergi cat mai mult, alergand transpiri automat arzi calori deci slabesti! Spor la alergat.