| BLURRR a întrebat:

Deci a venit si aceasta zi...maine avem primul examen...si ma descurc binisor dar as mai vrea niste sfaturi pls, ce trebuie sa fac la examen cu ce sa ma prezint acolo etc

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Te prezinti cu buletinul, 2-3 pixuri LA FEL, cu mintea limpede, relaxat/a, si te apuci de scris.citeste cu mare atentie cerintele, poate aveti ca noi, data trecuta, subiectul 3 cu intrebare capcana...mare grija cu idiotii astia de la minister.In rest, multa bafta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 pixuri si 3 coli.

| BLURRR explică (pentru anonim_4396):

Si buletin ceva? carnet ceva in genu

| anonim_4396 a răspuns (pentru BLURRR):

A, da. am uitat de buletin...