| unknown a întrebat:

Deci a venit vacanta, e ok avem si noi timp sa ne relaxam >Dar parca nu as vrea sa stau chiar degeaba as vrea sa ma distrez facand ceva creativ in casa pentru ca momentan stau aproape toata ziua singura in casa.Deci as vrea sa stiu voi ce faceti si ce imi recomandati si mie!

3 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Pai daca totusi vine Craciun ai putea sa faci niste felicitari pentru toata familia si daca totusi ai tot ce iti trebuie poti sa le faci chiar si cateva cadouri. Daca nu ti-ai facut bradul iti propun sa-l faci. Pe net sunt o gramada de site-uri cu decoratiuni din hartie si cu origami daca tot te plictisesti. Si ca sa-ti mai treaca din plictiseala poti sa-ti faci un blog si sa scrii acolo ce vrei. Ti-l dau pe al meu pentru inspiratie : http://ganduri-andreea.blogspot.com/.

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Eu cred ca in afara de stat la PC si TV te poti plimba cu o prietena la mall sau la o prajitura, cu colegii la un film, poti sati aduci prietenii acasa sa te distrezi uitandute la o comedie la PC (uite un site de vizionat:http://SPAM/ [vezi ca ai si comedii si desene si tot ce vrei;)])
Va puteti face poze, puteti s ava uitati in reviste de moda, puteti sa vb despre baieti:D, sa faci petreceri in pijama:D si multe altele poti face acasa :P
sper ca te-am ajutat, mult noroc! te pupacesc :-*

| Elyy_1788 a răspuns:

Mie mi-a dat o multime de teme pentru, vacantalaughing
sad
Ar trebui sa lucrezi la niste poze, sa scrii intr-un jurnal, poezii(ceva).

SUCCES CU PLICTISEALA!