| elKOSHMAR a întrebat:

*Deci aceasta intrebare este doar pentru cultura mea generalarolling on the floor* Daca sunt baiat si plac o fata bi inseamna ca sunt gay?

Răspuns Câştigător
| TediiL a răspuns:

Esti total Ok bossulica
Vr fundă laughing

7 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

E pe bune intrebare?! rolling on the floor)) Daca da, ai probleme grave de logica.
Bisexual=persoana atrasa sexual atat de alte persoane de acelasi sex cat si de persoane de sex opus
Gay= Persoana atrasa sexual de persoane de acelasi sex.
Heterosexual/ straight= Persoana atrasa de persoane de sex opus.
Fata e bi deci ii plac si fete si baieti.
Tu esti baiat si esti atras de o fata deci esti heterosexual sau poate bi (daca te simti atras si de baieti). Ce legatura are orientarea ei sexuala cu a ta? Putea sa fie si lesbi, daca tie iti place de ea asta este, nu e reciproc dar asta nu schimba cu nimic orientarea ta sexuala.

| elKOSHMAR explică (pentru AlexCristi97):

Arata ca un baiat rolling on the floor))))

| AlexCristi97 a răspuns (pentru elKOSHMAR):

Eh, macar nu poti fii discriminat ca esti gay laughing biologic este fata laughing. Eu am fost gulty-pleasure (placere vinovata) a unei lesbiene laughing am fost singurul baiat cu care s-a sarutat si mi-a zis ca pentru mine ar incerca si mai mult laughing si ea e mai baietoasa totusi in momente mai intime era foarte feminina cu mici exceptii mai "badarane" dar erau intrigante laughing. Sho pe ea, poate isi gaseste si o iubita si o faceti in 3 laughing desi cam fantezie chestia asta rolling on the floor.

| AlexCristi97 a răspuns (pentru AlexCristi97):

Scuze pentru emoji, am cam exagerat laughing laughing laughing laughing

| addy200 a răspuns:

Nu

| Valentina400 a răspuns:

Nu,nu esti!