| Anonim693 a întrebat:

Deci acum canta la romanii au talent un baiat o melodie: "La mine in cartier lumea stie cine sunt stie stie cine sunt" este compusa de el sau nu? De unde o pot descarca si eu?

Răspuns Câştigător
| greta02 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=gK46sPI0qNg ...cu youtube convertor sau vezi tu;)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A si specificat inainte de a intra pe scena ca este compozitie proprie. Poti sa vezi emisiunea in reluare, daca vrei.Numai bine.

| Cristian_Jinariu_1992 a răspuns:

Caut si eu melodiia lui danut mirica " la mine in cartier lumea stie cine sunt" imi poate zice cineva de unde sa o descarc ca este foarte frumoasa