| anonim_4396 a întrebat:

Deci acum ceva timp imi placea un baiat Catalin si cineva i-a spus ca mie imi place si el o spus ca are prietena si sa il las in pace ok nici o problema am mai fost refuzata da apoi m-am combinat cu un baiat si cat eram cu el Catalin era suparat si acum m-am despartit da acel baiat pentru ca el m-a inselat ma rog poveste lunga :d si Catalin a aflat ca m-am despartit de acel baiat si a facut rost de nr meu de tel si m-a sunat am vorbit si m-a intrebat daca il plac si i-am spus ca da si atunci o spus" eu am prietena suntem de un an impreuna si daca vrei sa fi cu mine trebuie sa fie ceva serios ca altfel nu are rost" si i-am spus "ca vreau sa fie serios" si atunci o spus " nu stiu ce sa zic nu stiu nimic despre tine dar vreau sa aflu nu stiu ce sa zic" si atunci el mi-a spus"nu imi plac fetele care se dau invant dupa toti baieti care se baga in seama cu ele" si i-am spus"aici te referi la mine nu?" si el o spus "da adica daca unu iti spune ceva a 2a zi te vad ca vb cu el si nah... " si eu am spus "mai eu incerc sa ma inteleg bine cu toti ca daca ii spun sa ma lase in pace incepe sa scoata tot felul de vorbe si mai bine ma bag in seama cu toti" si el o sups " pai nu vreau sa ma combin cu tine si dupa ce ca ma despart de aia si sa se mai ia si fosti tai prieteni de mine" si i-am spus" nu mai stai linistit ca nu se ia nimeni de tine " si o spus " nu stiu ce sa zic vedem ne cunoastem mai bine si apoi vedem " si iar o spus ca nu poate fi vorba de o relatie pentru ca e cu aia si ca nici nu ne cunoastem bine si mi-a spus sa ii mai zic ceva desp mine adica cum sunt eu si i-am spus " pai eu incerc sa ma inteleg bine cu toti dar..." si el o spus "da te iau de fraiera dupa stiu si eu cum e" si mi-a spus "da tu esi disponibila pentru o relatie " si i-am spus " in momentul asta nu stiu ce sa spun " si am mai vb mai multe si mi-a spus ca vrea sa ne intalnim maine la scola. Deci eu nu stiu ce sa cred voi ce credeti?

P. S-mie imi place foarte mult de el si daca imi cere sa fiu cu el nu stiu ce sa i spun ca nu vreau sa isi bata joc de mine si decat sa stau cu el si sa sufar mai bine nu mai stau cu el"

4 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Deci ai grija,dupa cum vorbeste el se poate fi asa ca el te simpatizeaza si doreste sa te tina doar la el, daca el iti spune asa ca tu sa nu vorbesti cu alti baieti si tot asa atunci el nu te respecta si aceasta intr-o relatie este foarte rau, va veti certa mult si mai bine nu trebu.Inca ceva daca el spune ca iaca este cu prietena lui si va vedea aceasta inseaman ca el oleaca s-a saturat de a sa si doreste cu altcineva adica cu tine, eu nu stiu precis, cel mai bine sa vorbesti cu el serios si sa-l intrebi daca va veti intelege si tot asa.Eu te inteleg ca tii mult la el, dar dupa cum am citit si ce impresii mi-am facut cel imi bine sa mai rabzi si cu el sa nu ai nimic.Mai rabda ca fiecare are jumatatea sa si tu tot ai si ea va veni pur si simplu trebuie sa rabzi.Totul va fi bine. Daca m-ai ai intrebari adresazatewinking

| BuburuZza_5861 a răspuns:

Pai din moment ce te-a sunat, sau ma rog, ai vb cu el prin mesaje, inseamna ca i`ai atras atentia, pentru ca daca chiar o iubea pe prietena lui nici nu se uita la tine.asta e problema, pune`te in locul tipei: sa zicem ca va combinati si maine, poimaine gaseste pe una care face la fel ca tine, te inseala pe la spate si apoi apare dezamagirea de pe lume. mai bine il lasi in pace sa fie cu tipa aia pentru ca totusi sunt de ceva timp impreuna. cauta unul in care sa ai incredere si care sa nu`si bata joc de tine, sa nu fie in vreo relatie :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga mea, indiferenta atrage spre tine multe privi, chiar daca iti place de acel baiat nu te lasa dusa de el, poate are toate calitatile necesare, dar el are o relatzie, tine la fata aia, nu te baga pentru a face sa sufere, doua suflete care se iubesc. Tine cont ca mai sunt ogroaza de baietii si tu nu mai fii asa de usoara, adica spune-le "lasati-ma in pace, nu vreau" nu o sa ti-o i-a nimeni in sens de rau. Te pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu i-am spus lui ca daca are atata timp cu accea fata eu nu vreau sa ii despart dar el insista.Nustiu mai vorbesc cu el si vedem.