| Mrrrrrrrrrrr a întrebat:

Deci am antivirus panda 2009 cred big grin
si cand intru pe el imi arata ca am 8 virusi si cand ii dau la cautare imi arata ca nu am niciun virus straight face
ce are?straight face
funda

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Frate treci pe karspersky...

| Teils a răspuns:

Buna! Nu cred ca zice ca ai 8 virusi dar la cautare nu ai niciunul, cel mai probabil e ca la ultima scanare ai avut 8 virusi happy

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Ce naiba faci ma cu PANDA panarama daca ai 2gbRAM ia-ti bitdefender de la 2009 in sus cu licenta(60 de lei parca era)daca ai mai putin RAM cauta avast.hai da funda ca am ajutat pe bune