| Mariusflorin2341 a întrebat:

Deci am comandat un telefon cu butoane pentru bunica si bunicul meu de pe eMAG, eMAG mi-a trimis un mesaj ca s-ar putea sa ajunga pe 6-7 iar azi dimineata sameday adica curieratul cu care a livrat eMAG acel telefon mi-a trimis mesaj ca ajunge azi insa nu m-a sunat curierul si este ora 19:00 si nu a venit s-a anulat comanda daca a spus ca vine azi si nu a venit ce sa fac, help!, si mi-a si dat numarul de telefon al curierului.

Răspuns Câştigător
| Florin9Florin9 a răspuns:

Eu îi știam serioși, nu știu ce s-a întâmplat.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de ce nu ai sunat curierul?

| Andreeush a răspuns:

Sună-l pe curier.
Poate a intervenit ceva și nu a mai putut ajunge la data stabilită.

| cfrtobias a răspuns:

Poate suna maine happy

| Florin9Florin9 a răspuns:

În cel mai rău caz mai faci comanda odată.

| Mariusflorin2341 explică (pentru Florin9Florin9):

Hai ca da... un rahat de curier atunci.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Mariusflorin2341):

Eu îi știam serioși, nu știu ce s-a întâmplat.

| AndraLavi a răspuns:

Suna tu curierul sau contacteaza-i pe cei de la eMAG si vezi ce se intampla cu comanda, sigur ti s-a dat un cod sau un nr pe care sa il retii.

| Mariusflorin2341 explică (pentru AndraLavi):

Si curierul e in drum spre mine de la 9:30 dimineata straight face

| Mariusflorin2341 explică:

S-a rezolvat a venit la ora 9 seara laughing