| c0rn3l1uss a întrebat:

Deci...Am downloadata filmul "Pe aripile vantului" si este "Filme DVD-RO"
are 6 GB si nu stiu cu ce sa il deschid.sad Cand intr`u in folderu` unde l`am downloadata apare " AUDIO_TS" si "VIDEO_TS".
Cu ce programse deschide sau cum trebuie sa fac. sad

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Cyberlink power dvd 8 ( asta e cel mai bun dupa parerea mea)

7 răspunsuri:
| c0rn3l1uss explică:

Da am intrat cu VLC merge dar nu intra subtitrarea. sad
Si cand l`am downloadat scria ca are si subtitrare in romana. straight face

| c0rn3l1uss explică:

Gata. Am rezolvat cu Cyberlink power dvd 8. happy

| Miяu a răspuns:

Cu orice program care il ai tu in calculator si e pentru video, BS palyer, nero si cyberlink power DVD e bun... si apesi pe video_ts, ar trebui unul din programe sa iti ia automat si audio_ts

| AllmaGirl a răspuns:

E destul de complicat si nu cred ca stiu cum sa iti explic. da e usor de retinut am facut asta de o mie de ori. ok da clik dreapta pe el si o sa iti apara o lista mica cred ca sti despre ce vorbesc.de acolo alegi open containg fedor cred ca te descurci de aici. nu sunt siggura ca va merge asa si la tine.stiu doar ca asa e la mine

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Mai bun e Cyberling power dvd 9(ii mai bun)happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu Nero Home happy

| cristina_3299 a răspuns:

Cyberlink power dvd 8... cel mai bun program dupa parerea mea