| Deutsuuu a întrebat:

Deci am nevoie urgenta de ajutor! Am gasit un tip :X suuper! Pacat ca este foaret timid si nu stiu cum sa-l fac sa se schimbe, aveti vre`o idee? Fac eu mereu primul pas? va roooog muuulte!:*

Răspuns Câştigător
| Gazulina a răspuns:

Poi gandeste`tee in felu urmator.e greu sa schimbi o persoana ...Indicat ar fi sa o iei treptat cu el.hee hee incetisoor tongue Si o sa se obisnuiasca cu tinee tongue si toate vor veni de la sine el nu o sa mai fie asa timid`!