| roby_7834 a întrebat:

Deci am o bratara de argint, un ceas sport si o bratara sfintita de la biserica...si nu stiu cum este cel mai bine sa le port pe maini! bratara si ceasul pe mana dreapta sau bratara pe mana stanga? sau cum este cel mai bine?

1 răspuns:
| Creiot a răspuns:

Vezi ca gasesti recomandari in biblie pentru cel mai bun mod de a-ti purta accesoriile! capitolul: Lipsa, versetul: In plus

Tu chiar crezi ca-i pasa divinitatii cum te accesorizezi tu?