| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o maree problema! o fata ma acuza ca eu am sunat-o de mai multe ori cu nr ascuns(si pe ea si pe prietenul ei) si ca i-am injurat si i-am facut in toate felurile si i-am amenintat...problema este ca eu nu am nr. ei de telefon si nici macar nu il cunosc pe prietenul ei(care zice ca eu i-am spus cand l-am sunat ca vreau sa fiu cu el). si in plus, ca totul sa fie si mai frumos ea a gasit in telefonul meu nr. baiatului respectiv; cum de se afla in tel. meu chiar nu stiu(imi arata ca am apelat nr. de mai multe ori la ore diferite)... ea nu ma crede ca nu am sunat-o, ca nu am nimic cu ea si cu prietenul ei, ca nu vreau sa fiu cu el, si eu nu am cum sa-i demonstrez ca spun adevarul. daca va mai fi apelata ea sau el poate iesi chiar urat.Si eu cred ca cineva vrea sa-mi faca rau prin chestia asta, dar nu pot demonstra nimic si nimeni nu ma crede. ce as putea face? va rag mult, am nevoie urgent de sfaturi! multumesc love struck

4 răspunsuri:
| BadBoyCristy a răspuns:

Vezi ca sunt programe de modificat vocea! Cum crezi ca fac cei de la radio ca interpretii sa spuna numele radioului?

| allyssa a răspuns:

DeiiA ai dreptate intr-un fel dar baiatul mi-a spus ca daca "eu" il mai sun o sa am de-a face cu el, si mie asta mi se pare amenintare si ma doare ca nimeni nu ma crede. daca spun am spus ca i-am sunat mi-au spus ca sunt mincinoasa si nu recunosc, ca nu avea cine sa sune.eu cred ca daca e cu nr ascuns (tocmai) putea sa sune oricine...dar ce valoreaza cuvantul meu in fata lor!?

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Buna Alysa happy
Deci. Daca nimeni nu te crede si nici nu ai probe practic, nu poti face mare lucru
Tu in gandul tau sti prea bine ca esti nevinovata
Nu Conteaza ce cred altihappy
Cand iti mai zice cineva ceva zici direct ca nu esti vinovata si punct!
Nu stai cu nimeni la discutii sa le dai explicatii sau sa inventezi micniuni pentru ca nu are rost
Si in plus fiecare are problemele lui nu sta nimeni sa te judece doar pe tine big grin

| anutza135 a răspuns:

Cum se afla in tel tau? probabil ca ti l-a luat si tia pus nr de tel la tine ca sa iti faca rau! uite un sfat : cauta pe net un om dinasta care are un aprarat dinasta ca sa afle nr de tel si de toate astea da?