| Bibuşca a întrebat:

Deci am o noua problema. Aceasta este legata de Metin2 United. Deci l-am descarcat mi-am facut cont dar contul nu merge sad cred ca mi-am facut mii de conturi care nu merg de ce? Si cum as putea sa le fac sa mearga?

2 răspunsuri:
| Bibuşca explică:

Deen stiam si eu cum se face un cont dar se pare ca aveau niste probleme cei de la Metin

| DhEnNu a răspuns:

Pai trebuie sa iti faci cont si dupa sa il descarci asa am acut eu uite intri pe metin2united dupa dai la inregistrare iar dupa scrii datele si la codul de stergere scrii tu un numar pe care sa il tii minte iti dau cateva idei dar cotul trebuie sa aiba doar 7 cifre uite doua exemple 1234567 si 7654321 la nume iti scrii un nume care vrei cum vrei dar sa aiba mai mult de 4 litere la parola tot si la cod te uiti bine si scrii codul cum e in imagine! Sper ca ti-a fost de ajutor fundita?big grin