| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o prietena, Andreea, ma joc cu ea, nu este de la mine din oras si alt prieten, Mihnea, vrea sa joace cu ea, se certasera ieri seara si acum se inteleg si cred ca vrea sa mi-a fure(recunosc sunt putin gelos) si nu vreau sa se mai joace ea (sau sa nu se mai inteleaga)ce sa fac? Ca nu vreau sa mi-o ia pe Andreea.(raspundeti rapid)

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Nu e tocmai potrivit sa fii gelos la varsta asta. Nu ar fi mai bine sa fiti prieteni toti 3?
O poti pierde pe Andreea doar daca ea vede manevrele tale.

| Anonim2007 a răspuns (pentru Yuoia):

Ok ms, adica manevre?

| Bazzed a răspuns (pentru Anonim2007):

Adică faptul ca ești gelos și vrei să-i desparti

| Anonim2007 a răspuns (pentru Bazzed):

Aha.ms pa btw am ajutat-o cu o tema la romana și mi-a mulțumit cu inimi.pa

| Bazzed a răspuns (pentru Anonim2007):

Și dacă ți-a mulțumit cu inimi... Ce?