| Mimi98399 a întrebat:

Deci am o problema cu părinții unei pers. Am făcut cv "gresit" care oarecum nu era chiar vina mea. Infine și era vb despre ea și părinții ei sunt supărați pe mine. Iar acum trebuie sa ma întâlnesc cu ei pentru nu stiu ce chestie. Sunt cam îngrijorată ce sa fac

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu ai facut ceva gresit si s-au suparat atatea persoane, inseamna ca este in totalitatea vina ta si ai o singura solutie: sa mergi la parintii acelei persoane si sa-ti ceri iertare.

| AdioTPU a răspuns:

Du-te la întâlnirea cu ei și cere-le scuze.