| LianaAna a întrebat:

Deci am o problema la facebook: am incercat sa schimb cate ceva la profilsi am descoperit ca nu mai pot sterge de ex: muzica, filme, carti, nu mai apare x-ul acela in dreapta. Funda pentru cine imi spune cum pot sa le sterg.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe facebook la Profil ->Editeaza Profil->Arta si distractie (din stanga)->aici stergi si adaugi ce vrei tu la toate categoriile si apoi da click pe Salveaza Modificarile
Bafta!

| LianaAna explică (pentru neluL):

Stiu da nu merge.sad

| neluL a răspuns (pentru LianaAna):

CE nu merge? Explica ce faci, cum faci...

| LianaAna explică (pentru neluL):

Nu stiu, au schimbat astia facebookul si nu mai inteleg nimic. pff stai sa mai vad

| ღClauuღ a răspuns:

Intri in muzica de ex. dai click pe ce artist vrei sa stergi si apoi dai back space si asa faci la toate iar apoi adaugi ce vrei.