| Geee a întrebat:

Deci am obsesie in legatura cu inaltimea mea. Vreu sa fiu mai inalta. Mama are 1.70, tata 1.77, iar eu am 15 in august si am 1.63. Cat credeti ca am sa ma mai inalt. Ce ar trebui sa fac sa mai cresc, dar sa dea rezultate? Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| motolo9ve a răspuns:

sunt multe exercitii pe care le poti face in fiecare zi si cu timpul te vei inaltasau apucate de un spot gen baschet(cum fac eu). eram mica de inaltime dar sincer chiar mam inaltattongue

| Geee explică (pentru motolo9ve):

Chiar as vrea sa incep sa fac baschet, dar imi este sa nu fiu total pe dinafara adica cei de acolo sigur fac de mult timp. happy

5 răspunsuri:
| motolo9ve a răspuns:

Nu-ti face griji o sa te integrezi si vei invata cu timpul, ideea e sa te distrezi, sati placa sa-ti faci prieteni si pt.scopul pe care til doresti.cine stie poate prinzi repede sau ai talent. o sa te descurcitongue

| Alexa_8901 a răspuns:

Sport ceva...incearca innotul.thinking

| GlamiXD a răspuns:

Phaha :d eu am 16 ani si 1, 57 si nu ma mai stresez atat.

| AndreiRapp a răspuns:

Tu vrei sa mai cresti? Eu cred ca vei atinge cam 1.71 sau ceva de genu.happy