| me_3408 a întrebat:

Deci am planuit sa merg in tabara. E prima data cand merg, pentru ca pana acum am mers cu parintii la munte, nu in tabara.Este in Sibiu si merg cu scoala.As vrea sa va intreb pe cei care ati mai fost, cum este cam ce se intampla, ce ar trebui sa imi aduc cat puteti sa imi spuneti.Multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| Zăppă a răspuns:

Iti iei la tine asa: (asta mi-am luat eu)
-periuta de dinti
-pasta de dinti
-prosoape
-sapun
-pijamale
-alte haine
-papuci de casa
-adidas
-lenjerie intima
-o vestimentatie de club(o sa mergeti seara la club)
-niste sandvisuri, apa
etc,
te descurci tuhappy
sa ne spui cum a fost!

2 răspunsuri:
| dyddyyyx18 a răspuns:

Cum sa fie? Suuuper! Stai cateva zile fara parinti.batting eyelashes
Pai, o sa stai cu inca 1-2 fete in camera, si un profesor din sc voastra, care organizeaza excursia, activitatiile, etc.
Pai, ce sa iti aduci? Cateva haine, niste medicamente in caz ca d-ne fereste (mama ta sa se ocupe cu medicamentele, ca nici eu nu stiu exact ce trebuiewinking, lenjerie intima, pijamale, etc. Mama ta stie mai bine ce sa puna in bagajbatting eyelashes )

| Zăppă a răspuns:

Se intampla muuulte lucruri
:X
ca de ex.:X
eu in tabara am avut primul saruuut:X
cu un baiat pe care nici macar nu-l cunosteam
laughing
a fost din greseala practic:X
o sa va distrati
dup-aia noi am ramas prieteni(eu si cu tipul)