| 3NGL3ZUL a întrebat:

Deci am si eu o intrebare legata de metin2 united pe mine m-a ajutat un viitor GM si am ajuns intre timp lv 87 cu otel +9 cu bonusuri partisan+9 cu bonusuri etc pana acum m-a crescut Gm in v2 si in v3 si in padurea rosie.De padurea rosie voiam sa va zic in special fiindca am intrebat pe toata lumea pe care o stiu "unde cresc foarte bine la lv 87 razboinic si toti au zis padurea rosie.
pe scurt:Mai este un loc unde sa cresc foarte la lv 87 razboinic in afara de padurea rosie
(va rog cititi tot)

307 răspunsuri:
| matei20 a răspuns:

Poti in new map

| 3NGL3ZUL explică:

Unde in atlantic?

| jonydd a răspuns:

V3 puteai si de la lvl 70 sa intri in v3 ca mergea bine pana la 95 cam asa

| EnjoiProSkater a răspuns:

Frate,du-te ma la Tim si scrie acolo ceva si dai pe aia si te da in liho si cresti acolo in 20 min faci 2 lv.

| JustAlex a răspuns:

Cel mai bine cresti in v3 da acum depinde daca ai itm bune pentru ca e greu acolo daca esti mental nu trebuie sa ai problemehappy

| Alextpuro a răspuns:

In primul rand NEW MAP, ATLANTIS sau marog, ii tot aia.
Acolo cresti cel mai bine (trebuie sa ai iteme macar bunisoare ca de exemplu sirius, king bratara epica stone pe arma etc ) poti creste si pana la 127 acolo

| GivingUp a răspuns:

Deci eu joc metin2 united de 2 saptamani si am lv 109 am crescut new map care il gasesti la Tim si am armura si arma si tot epic deoarece in new map cad iteme precum water gem, piece of crystal si otele care costa peste 300kk daca le fci +9 logic si water gemu costa 650kk in sus si crisalul 500kk in sus si eu in total am vreo 5kkk prin vanzare asa ca te sfatuiesc sa te duci acolo daca mai ai nevoi de informatii spune-mi ca te ajut (legate de metintongue)

| christi18 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e in new map (liho)

| UnicornulFericit a răspuns:

In v3 cresti super dar iti trebuie iteme bune ca acolo mori repede. daca esti mental si ai G/P poti sa iei multe grupuri dar cu corp e mau greu.Mai este harta acea ce se numeste camp_cu_serpi(in desert). In acest camp cu serpi mai este un portal acolo e mult mai greu glob si multe buff-uri ca sa-i omori.Cam atat la lv tau, poate te duci in Turnul Cu Demoni pe la ultimele etaje.
Sper ca ti-am fost de folos :funda...plssss

| Vexio a răspuns:

Eu cresteam in lihostraight face fara probleme! si eram ninja intr-o zi facusem de la 80 la 91 IN LIHO

| florin_4376 a răspuns:

Astia fac misto de tine laughing.In Liho cresti cel mai bine. Exista 2 mape. Prima mapa e cu bossi de 90 80 95 u poti sa intri de la 75 si sa stai pana la lv 100 de la 100 poti sa mergi in a doua plansa.Bine eu nu am fost a doua dar am auzit ca e fain big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da v3 e mult mai bun pentru crescut ca padurea rosie padurae rosie e pentru metine de 90, 85, iti recomanda sa bati vrajitoarea din v3 are un drop excelent la bratari coliere scuturi +7, arme de 65 etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In new map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel maibine e sa cresti in m2 laughing nu glumeam pe muntele sohan sa chiar v3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi este este regatul rwyon este unul nou eu l-m descoperit si acolo cresti intr-un minut cresti 2 bile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! la spiritul focului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pis pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draculaa uite unde mai poti creste pe united cand mergi in Turnul Cu Demoni sunt brotaci de lv 57 dar nu te lua dupa lv uita am aveam lv 87 si in 2 zile am facut lv 88 dar e bine si in v3 drop mare party etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu s-a restartat jocu mai este un loc
unde cresti si la lv 120

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In tara de gheata sau in atlantis {antarctica}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma am avut lvl maxim pe united 120 cand sau sters conturile mi l-am pierdut, pe la lvl 85-99 am crescut V3 la soldati cerului, si apropo, la padure, cresteti ma la copaci de aia mare nu al buturugi, sa fei clar! nu mai ziceti asta ca cresti destul de bine an ultipa parte din padurea rosie, clar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Padurea rosie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde iau petin2united

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu unde cresti mai iute du-te la tim in primul oras map1 adica si dai pe el new map te da intr-o harta nouada trebuie sa ai viata multa adica licori pa.ma bucur ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cascada niagara... acolo cresti bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e v3 la golemi happy sau chiar si v4!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu merge metin 2 united?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cresti bine in new map... de la lv 80