| notsurewhoiam a întrebat:

Deci am si eu o problema...am facut prostia sa ma indragostesc de un baiat care e genul"cuceritor de fete" toate fetele sunt dupa el si el e dupa toate fetele. El imi tot face avansuri si cred ca stie ca imi place de el dar un vreau sa ma las pentru ca stiu ca poate e doar asa de fata si incerc sa il fac sa cedeze el si nu eu toate fetele sar pe le si flirteaza dar cand ele nu sunt prin preajma sau cand ii sare luilaughing vine la mine si >flirteaza Nustiu ce sa facstraight face adica imi place de el dar am impresia ca nu o ia in serios ba e cu una ba cu alta daca nu sunt eu e cu alta is tot asa adica imi face placere ca imi spune ca vrea sa ma cucereasca de fata cu toti si ma saruta dar pe obraz ca nu il laslaughing dar si la celelalte se da si eu nu ma pot compara cuy ele pentru ca ele pentru ca sunt si mai mari ca mine si si mai suple... ce sa fac? sa ma las cucerita si sa ma fac de ras pentru ca ceilalti stiu cum e treaba dar un stiu ca mie imi place de el asa cred sau sa continui sa ma prefac ca un ma intereseaza si sa incerc sa ii captez atentia spre mine desi e cam greu caci nu sunt prea indrazneata decat daca nu sunt celelalte sau cele care un lnitereseaza va dau si funda daca vreti dar spuneti-mi o pareresad

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Nu are rost sa iti bati capsorul cu un baiat ca ala lasa-l sunt destui baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu-l lasa sa te cucereasca pentru ca chiar si impreuna cu tine sar da la alte fete e genu care ii plac toate fetele si sar termina urat si probabil ai fi ranita deci cam asta e sfatul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai spus ca e un Casanova. Cu toate fetele a facut la fel, nu ai nicio dovada ca va fi altfel cand e vorba de tine. Las-o asa, si nu-l baga in seama. Vei regreta.